تحقیق تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم و امنیت در شبکه های ادهاک

تحقیق تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم و امنیت در شبکه های ادهاک

تحقیق تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم و امنیت در شبکه های ادهاک

دسته: امنیت

بازدید: 21 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 84 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 27

Wireless به تکنولوژى ارتباطى اطلاق می‌شود که در آن از امواج رادیویى، مادون قرمز و مایکروویو، به جاى سیم و کابل، براى انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده مى شود

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم:

آشنایى با تکنولوژى Wireless

از میان این دستگاه ها مى توان پیغام گیرها، تلفن هاى همراه، کامپیوتر هاى قابل حمل، شبکه هاى کامپیوترى، دستگاه هاى مکان یاب، سیستم هاى ماهواره اى و PDA ها را نام برد. تکنولوژى Wireless به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدى را در زندگى ما در سرتاسر دنیا ایفا مى کند.

فواید تکنولوژى Wireless

تکنولوژى Wireless به کاربر امکان استفاده از دستگاه هاى متفاوت، بدون نیاز به سیم یا کابل، در حال حرکت را مى دهد. شما مى توانید صندوق پست الکترونیکى خود را بررسى کنید، بازار بورس را زیر نظر بگیرید، اجناس مورد نیاز را خریدارى کنید و یا حتى برنامه تلویزیون مورد علاقه خود را تماشا کنید. بسیارى از زمینه هاى کارى از جمله مراقبت هاى پزشکى، اجراى قوانین و سرویس هاى خدماتى احتیاج به تجهیزات Wireless دارند. تجهیزات Wireless به شما کمک مى کند تا تمام اطلاعات را به راحتى براى مشترى خود به نمایش در بیاورید. از طرفى مى توانید تمامى کارهاى خود را در حال حرکت به سادگى به روز رسانى کنید و آن را به اطلاع همکاران خود برسانید. تکنولوژى Wireless در حال گسترش است تا بتواند ضمن کاهش هزینه ها، به شما امکان کار در هنگام حرکت را نیز بدهد. در مقایسه با شبکه هاى سیمى، هزینه نگهدارى شبکه هاى Wireless کمتر مى باشد.

شما مى توانید از شبکه هاى Wireless براى انتقال اطلاعات از روى دریاها، کوهها و استفاده کنید و این در حالى است که براى انجام کار مشابه توسط شبکه هاى سیمى، کارى مشکل در پیش خواهید داشت.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : تحقیق تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم و امنیت در شبکه های ادهاک , تکنولوژى Wireless یا انتقال بی سیم , آشنایى با تکنولوژى Wireless , فواید تکنولوژى Wireless , سیستم هاى Wireless مى توانند به سه دسته اصلى تقسیم شوند , سیستم Wireless ثابت , سیستم Wireless مادون قرمز , سیستم Wireless قابل حمل , شبکه های ادهاک متحرک , امنیت در شبکه های ادهاک

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
محصولات پر فروش

دسته بندی محصولات

بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی